O nás

Náš príbeh

Príbeh našej materskej spoločnosti INVISTA Craft s.r.o. začal už v roku 1993.

Dlhoročná láska k drevu sa stala začiatkom nášho podnikania. Okrem výroby nábytku sme sa v tom čase orientovali aj na stavebnú výrobu.

O dva roky neskôr sme začali spolupracovať s francúzskou spoločnosťou CS France, ktorá je celosvetovo pôsobiacim výrobcom veľmi praktických, architektonických ochranných doplnkov pre stavby a interiéry, medzi ktoré patrí systém nástenných ochranných prvkov Acrovyn® a Stelatex®, systém krytov dilatačných škár Mifasol®, čistiace zóny pre budovy Pedisystems®, slnolamy Airfoil® a v neposlednej rade interiérové priečky Elimax®.

V roku 2008 nám bolo udelené výhradné zastúpenie tejto spoločnosti pre Českú a Slovenskú republiku. S francúzskymi dodávateľmi náš tým spolupracuje už viac ako 25 rokov a tak pri návrhoch projektov, ale aj pri vývoji nových ochranných a doplnkových prvkov stavieb čerpáme naozaj z mnohoročných skúseností.

Narastajúce požiadavky našich zákazníkov boli pre nás vítaným impulzom, preto sme sa v ďalších rokoch rozhodli oveľa viac energie investovať do vývoja a inovácií našich výrobkov. Aktivity našej firmy dnes už ďaleko prekračujú rámec regiónu v ktorom sme pôvodne pôsobili, zvýšili sme našu špecializáciu výlučne na výrobu atypického laboratórneho a interiérového nábytku a dodávky a montáž ochranných prvkov Acrovyn® a krytov dilatačných škár Mifasol® spoločnosti CS France.

Moderný pohľad na remeslo a vzťah k inovatívnym produktom a materiálom je to, čo nás charakterizuje.

Od roku 2021 sme sa rozhodli zintenzívniť naše pôsobenie na Slovensku založením dcérskej spoločnosti – INVISTA SK s.r.o..

Napíšte nám

Zásady ochrany osobných údajov