Acrocabinet

nábytok do náročných podmienok 

Nábytok, ktorý vydrží...

Acrocabinet je špeciálny nábytok so zvýšenou chemickou a mechanickou odolnosťou určený pre zdravotníctvo, sociálne služby a laboratóriá. Na základe dlhoročných skúseností sme vyrobili jedinečný materiál, ktorý kombinuje ochranné pláty Acrovyn® so stolárskymi technológiami. Výsledkom je nábytok s jedinečnými vlastnosťami, ktorý odolá poškodeniu a pritom je ľahko čistiteľný.

Pracovné a laboratórne stoly

Pracovný stôl tvorí kovová podnož a pracovná doska. Stoly sú určené jak na prácu v stoji, tak aj  sede. Laboratórne stoly sú doplnené o médiovú stenu s vývodmi plynov, vody a elektriny. Jednostranné, alebo obojstranné riešenie a veľa ďalších možností – spolu vytvoríme pracovný stôl podľa vašich požiadaviek.

Kontajnery

Kontajner je vhodným doplnkom pracovného stolu kvôli získaniu ďalšieho odkladacieho priestoru pod pracovnou doskou, ktorý je vždy poruke. Záleží iba na vás, či bude zásuvkový, s dvierkami, mobilný, alebo pevný, ale pod označením Acrocabinet bude vždy v odolný, v hygienickom prevedení Acrovyn®. 

Skrine na lieky a kartotéky

Špeciálny nábytok pre zdravotníctvo, lekárne, alebo sociálne služby je samozrejmou súčasťou uceleného riešenia a spĺňa všetky očakávania a potreby užívateľov od možnosti uzamknutia, cez vysokokvalitné pojazdy zásuviek až po špecifické odolnosti pre náročné prostredia s vysokými požiadavkami na čistotu.

Pracovné kuchynky

Častokrát je súčasťou riešenia interiéru aj pracovná kuchynka. tieto riešime na mieru, podľa aktuálnej dispozície, v prevedení Acrocabinet, aby bol zachovaný jednotný vzhľad. Súčasťou môžu byť aj vstavané spotrebiče. Vďaka povrchovej úprave Acrovyn sú kuchynky odolné voči mechanickému poškodeniu a tekutinám, s antibakteriálnym, ľahko umývateľným povrchom. 

Nočné stolíky

Pohodlie klientov a dostupnosť vecí, ktoré musia mať poruke sú dôležitými prvkami správne navrhnutého riešenia interiérov izieb. Ich vysoká odolnosť pomáha prekonať ich každodennú záťaž a ľahká čistiteľnosť zrýchli upratovanie.

Úložné skrine vysoké

Každá miestnosť vyžaduje iné riešenie úložného priestoru a preto ponúkame široký výber vysokých úložných skríň. Skrine šatníkové, policové, otvorené alebo uzatvorené, s otočnými alebo posuvnými dvierkami s mechanicky odolným povrchom Acrovyn. Skrine môžu tvoriť súvislú úložnú stenu, ktorú môžete rozšíriť o skriňové nástavce.

Skrinky nízke a registre

Ako variant k vysokým skriniam sú nízke skrinky vo verziách uzatvárateľných, policových alebo zásuvkových a ich vzájomných kombináciách. Rovnako môžete kombinovať aj farby – v línii Acrocabinet je na výber z 36 základných farieb a 12 dekoratívnych povrchov. Užitočným typom skriniek sú registre na uloženie dokumentácie.

Skriňové nástavce

Stále málo miesta? Pre plné využitie priestoru nad úložnými skriňami sa môžete rozhodnúť pre niektorý z nástavcov. Záleží na vašich potrebách, či budú otvorené, s dvierkami, alebo presklené. Vyberte si zo škály farieb v prevedení Acrocabinet. 

Závesné skrine

Závesné skrinky sú vhodným riešením, ak chcete využiť priestor na stenách, napr. na pracovnými stolmi. Rovnako ako u vysokých skríň ponúkame niekoľko variant, z ktorých si vyberiete najlepšiu, podľa vašich potrieb. 

Prebaľovacie pulty

Zdravotnícke zariadenia zvyčajne potrebujú špeciálny nábytok pre konkrétny účel. Vľmi častým je prebaľovací pult, ktorý nachádza uplatnenie nielen v nemocniciach, ale aj v poliklinikách a ordináciách lekárov.

Vzorkovník farieb

Vzorkovník farieb pre produkty Acrovyn, Acrodoors a Acrocabinet na stiahnutie.

Referencie

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.