inOffice

kvalitný kancelársky nábytok 

Technický popis

inOffice je výrobková rada kvalitného kancelárskeho nábytku vyrábaného spoločnosťou Invista. Z jednotlivých komponentov sa dá zostaviť nielen kompletná kancelária, ale aj detská izba, alebo domáca pracovňa. Nespornou výhodou je možnosť doplniť sektorový nábytok o atypické výrobky tak, aby ste váš priestor využili skutočne bezo zbytku. Nábytok je vyrábaný z prvotriednych materiálov a za použitia najmodernejších technológií v našom závode vo Vsetíne.

Pracovné stoly

Pracovný stôl pozostáva z kovovej podnože, alebo z podnože z laminovanej drevotriesky a pracovnej dosky, ktorú si môže zákazník vybrať podľa svojich požiadaviek. Stoly sú určené ako pre prácu v sede, tak aj v stoji. Stoly je možné dodať aj s výškovo nastaviteľnou mechanickou, alebo elektrickou podnožou.

Úložné skrine vysoké

Každá kancelária vyžaduje iné riešenie úložného priestoru a preto ponúkame široký výber vysokých úložných skríň. Vyrábame skrine šatníkové, policové, otvorené alebo uzatvorené, s otočnými alebo posuvnými dvierkami. Skrine môžu tvoriť súvislú úložnú stenu, ktorú môžete ešte rozšíriť o skriňové nástavce.

Skriňové nástavce

Pre plné využitie priestoru nad úložnými skriňami sa môžete rozhodnúť pre niektorý z nástavcov. Záleží na vašich potrebách, či budú otvorené, s dvierkami, alebo presklené.

Kuchynky

Častokrát je súčasťou riešenia kancelárie aj kuchynka. Navrhujeme ich na mieru, podľa aktuálnej dispozície s použitím rovnakých materiálov ako u kancelárie pre zachovanie jednotného vzhľadu. Súčasťou môžu byť aj vstavané spotrebiče. Vďaka kvalitnej povrchovej úprave je nábytok určený pre kuchynky ľahko čistiteľný a vysoko odolný jak mechanicky, tak voči tekutinám.

Kontajnery

Ako doplnok pracovných stolov pre využitie miesta je možné umiestniť pod pracovnú dosku kontajner. Záleží iba na vás, či bude zásuvkový, s dvierkami, mobilný, alebo pevný.

Skrinky nízke

Ako variant k vysokým skriniam sú nízke skrinky vo verziách uzatvárateľných, policových alebo zásuvkových a ich vzájomných kombináciách.

Závesné skrine

Závesné skrinky sú vhodným riešením, pokiaľ chcete využiť priestor na stenách, napr. nad pracovnými stolmi. Rovnako ako u vysokých skríň, ponúkame niekoľko variant, z ktorých si vyberiete tú, ktorá bude plne vyhovovať vašim potrebám.

Recepcie

Vstupný vestibul je reprezentačným miestom každej firmy a pri svojom návrhu si zaslúži maximálnu pozornosť, individuálne riešenie a vysoko kvalitné materiály.