Pre hotely a reštaurácie

Interiéry hotelov a reštaurácií sú rušnými miestami s vysokými nárokmi na príjemné a hygienické prostredie. Hlavne v ubytovacích zariadeniach sú častokrát vystavené rozsiahlemu opotrebovaniu, znečisťovaniu, alebo poškodzovaniu nárazmi batožinou a vozíkmi.

Dekoratívne a voči nárazu odolné pláty Acrovyn predstavujú tvrdú, odolnú a ľahko čistiteľnú povrchovú úpravu na ochranu vnútorných stien, dverí, recepčných pultov a iných vnútorných povrchov.

Pre navodenie útulnej atmosféry a prírodného vzhľadu, nič neprekoná drevené povrchy masívneho nábytku v tradičných alebo moderných povrchových úpravách.

Našim zákazníkom pomáhame vytvárať krásne chránené interiéry, ktoré vydržia.                                                                                                                                  Pestrá škála dekoratívnych povrchových úprav ochranných prvkov a interiérového vybavenia ponúka veľa  možností, ako vyjadriť svoju kreativitu, nastaviť správny tón a atmosféru, ktorá ovplyvňuje náš celkový dojem, emócie a spôsob, ako priestory vnímame.

Toto všetko sme schopní pre vás navrhnúť, skresliť, vyrobiť, dodať a namontovať.

Materiály pre hotely a reštaurácie

Acrovyn®

Dekoratívny a funkčný Acrovyn pomáha udržiavať interiéry v špičkovom stave – nástenné pláty, bezpečnostné a nárazové madlá, kryty rohov a nárazové zvodidlá.

Acrodoors®

Odolné a dizajnové dvere, vrátane protipožiarnych. Bezbariérové riešenie.

Acrocabinet

Odolný a ľahko čistiteľný nábytok do náročných podmienok.

inOffice

Dizajnová rada nábytku, riešenia na mieru pre maximálne využitie miesta.

inNature

Kvalitný remeselný nábytok z masívu pre reprezentačné a historické priestory.

Poradenstvo

Odborná projekčná, inžinierska a poradenská činnosť.

Naše realizácie

Naša vízia

  • Upevniť pozíciu jednotky v obore
  • Naďalej obsluhovať český a slovenský trh
  • Svoje úspechy zakladať na dobrých vzťahoch s obchodnými partnermi
  • Budovať tím skúsených profesionálov
  • Byť naďalej lídrom v oblasti kvality a inovácií
  • Neustále rozvíjať portfolio výrobkov a služieb

Informácie k portfóliu

Sme špecialisti na riešenie interiérov so zvýšenými nárokmi na čistotu, od unikátnej ochrany povrchov až po špeciálny nábytok. Vysokú kvalitu realizácie zaručujú dlhoročné skúsenosti, moderné výrobné technológie a certifikované výrobky vo vysokej kvalite.

Našou silnou stránkou je moderný dizajn a komplexnosť riešení od návrhu až po realizáciu.

Naše portfolio tvorí ucelený systém na seba naväzujících prvkov. Prednosťou je možnosť dodania komplexného riešenia, takže zákazník ušetrí čas i financie. Mimoriadny dôraz kladieme na remeselnú kvalitu a našim zákazníkom ponúkame vždy čo nejefektivnějšie riešenie.

rokov skúseností

spokojných zákazníkov